Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie

Nowy produkt


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dywan dziecięcy Boisko Bella 07 z atestem

1 495,00 zł

Wysyłka w 24h, Darmowa dostawa od 150 zł, 30 dni na zwrot towaru

Pokój dziecięcy to miejsce, gdzie nasze pociechy spędzają mnóstwo czasu. Tam śpią, odpoczywają, bawią się i uczą. Dlatego jego wyposażenie i aranżacja powinna sprzyjać tym zajęciom, jednocześnie zapewniając maksimum bezpieczeństwa. Ważnym elementem wyposażenia jest dywan, który chroni dzieci w trakcie zabaw ruchowych i amortyzuje ewentualne upadki. Ale jest też świetną ozdobą pokoju, warto więc dobrać go także pod kątem wizualnym Dywan dziecięcy boisko z kolekcji Bella to doskonałe uzupełnienie aranżacji pokoju małego sportowca.

Dywan z boiskiem - idealny dywan dla małego wielbiciela piłki nożnej

Każdy mały chłopiec posiada jakieś hobby, które pozwala mu rozwijać swoje talenty. Jednym z nich jest zamiłowanie do piłki nożnej. Dywan z kolekcji Bella przedstawiający boisko to idealny dodatek do pokoju małego piłkarza. Świetnie podkreśla pasje dziecka, a jednocześnie zachęca do zabawy w postaci gry w piłkę. Świetnie też współgra z innymi elementami dekoracyjnymi w pokoju nawiązującymi do piłki nożnej.

Dywan dla dzieci odporny na odbarwienia i odkształcenia

Dywan do pokoju dziecka powinien odznaczać się trwałością i odpornością na plamy czy odkształcenia. Dzieci w trakcie zabawy często są bardzo ruchliwe i nie zwracają uwagę na przykład na plamy z picia, farbek, rozgniecionej czekolady czy jeszcze innego pochodzenia. Dywan w pokoju dziecięcym jest więc narażony na wiele różnych uszkodzeń. Nasz dywan z kolekcji Bella został wykonany z wytrzymałego materiału PP Heat Set Frise. Dzięki temu mimo intensywnego użytkowania nie widać po nim zużycia i upływu czasu. Taki dywan zawsze stanowi świetną ozdobę dziecięcego pokoju.

Dywan dziecięcy spełniający wymagania higieniczne

Troska o zdrowie naszych dzieci sprawia, że wyposażając pokój dziecięcy, chcemy zapewnić w nim maksimum higieny. Niestety, źle dobrany i nieodpowiednio czyszczony dywan szybko stanie się siedliskiem kurzu, roztoczy i alergenów, które mogą zaszkodzić dziecku. Nasz dywan boisko nie posiada w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji oraz spełnia wysokie wymagania higieniczne. Świadczy o tym przyznanie Certyfikatu Zgodności Nr 455/AC 017. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dywanów dziecięcych!

Kształtprostokąt
KolorZielony z pomarańczowym
KolekcjaBella
WzórBoisko
Rodzaj tkaniaTkany maszynowo
Wysokość runa13 mm
Waga/m22500 g
Skład100% PP Heat Set Frise
Kraj pochodzeniaTurcja
Typ produktudywan
Gwarancja2 lata
Możliwość zwrotuTak, 14 dni
Płećdla każdego
Rodzaj dywanuwewnętrzny