Chodniki dywanowe na metry

W naszym sklepie Dywany Malucha znajdziesz chodniki dywanowe w najmodniejszych kolorach i różnych szerokościach. Świetnie sprawdzą się do aranżacji każdego przedpokoju, korytarza lub schodów. Są bardzo trwałe i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Do tego zapewniające bezpieczeństwo naszym pociechom, ponieważ nie zawierają żadnych szkodl...

W naszym sklepie Dywany Malucha znajdziesz chodniki dywanowe w najmodniejszych kolorach i różnych szerokościach. Świetnie sprawdzą się do aranżacji każdego przedpokoju, korytarza lub schodów. Są bardzo trwałe i wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Do tego zapewniające bezpieczeństwo naszym pociechom, ponieważ nie zawierają żadnych szkodliwych substancji dla zdrowia. Ponadto są odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i uszkodzenia, a przy tym w bardzo przystępnych cenach.

Wysokiej jakości chodniki dywanowe na metry

Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejszą kwestią. W związku z tym, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie jednokolorowe chodniki dywanowe do przedszkoli i szkół, które oferuje nasz sklep internetowy były najwyższej jakości. Dostępne są również w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do każdego wnętrza. Chodniki są cięte z metra w rozmiarach od 1 do 25 mb.

Oferowane przez nas chodniki dywanowe, spełniają wszystkie niezbędne wymogi i normy higieniczne, jakie obowiązują w przypadku produkcji produktów przeznaczonych właśnie dla najmłodszych. Z pełną odpowiedzialnością możemy podkreślić, że nasze produkty pozbawione są jakichkolwiek substancji, które mogłyby zaszkodzić dzieciom lub negatywnie wpłynąć na ich stan zdrowia.

Dzieci są spragnione zabawy. Mają w sobie dużo energii i nie potrafią długo usiedzieć w jednym miejscu. Trudno policzyć, ile kilometrów są w stanie zrobić w ciągu całego dnia - z pewnością dużo, a do tego jaką ilością różnych zabawek się bawią. W związku z tym, bardzo ważne jest, aby pomieszczenia, w których będą przebywały maluchy, wyposażyć w chodniki dywanowe, które będą wyjątkowo wytrzymałe i gotowe na tak intensywne użytkowanie.

Oferowane przez nas chodniki dywanowe, dzięki temu że dokonano doskonałego doboru włókien do ich produkcji, są dużo bardziej odporne na zniekształcenia, uszkodzenia i różnego rodzaju odbarwienia. Ponadto są łatwe w czyszczeniu czy odkurzaniu. Przez długie lata będą prezentowały się naprawdę świetnie na podłogach.

Chodniki dywanowe do przedpokoju lub korytarza żłobka i szkoły

Chodniki dywanowe z naszej oferty dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. Należy jednak zwrócić uwagę, że idealnie pasować będą zarówno do przedszkola, a także szkoły, świetlicy, żłobka, różnych miejsc, w których planuje się specjalną strefę dla malucha, a także do domu.

Szare i niebieskie chodnik dywanowe w naszym sklepie internetowym zakupić można w szerokościach od 60 do 100 cm. Natomiast czerwone chodniki dywanowe, które są dostępne w dwóch odcieniach, tj. Mondo i Portofino mają odpowiednio szerokości od 60 do 120 cm oraz 70-100 cm. Z kolei niebieskie i beżowe chodniki dywanowe można nabyć o szerokości od 70 do 120 cm. Maksymalna długość jednokolorowego chodnika dywanowego wynosi 25 m.

Wszystkie chodniki dywanowe sprzedajemy na metry. Każde obszycie wykonujemy gratis! Istnieje jednak możliwość złożenia indywidualnego zamówienia. W sytuacji, kiedy zachodzi potrzeba zakupu chodnika o niestandardowych wymiarach, prosimy o kontakt indywidualny.

Więcej
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 -10 z 10 przedmiotów
Pokazuje 1 -10 z 10 przedmiotów