Dywany dla niemowlaka

Urządzasz pokój dla niemowlaka? Chcesz by był piękny, przytulny, kolorowy, ale i bezpieczny dla Twojej pociechy? Nie możesz zapomnieć o miękkim dywanie. W Dywany Malucha znajdziesz nie tylko odporne na zabrudzenia i ścieranie, ale także bezpieczne dywany niemowlęce, które mogą stać się miejscem zabaw z pociechą. Pamiętaj, że dywan do pokoju niem...

Urządzasz pokój dla niemowlaka? Chcesz by był piękny, przytulny, kolorowy, ale i bezpieczny dla Twojej pociechy? Nie możesz zapomnieć o miękkim dywanie. W Dywany Malucha znajdziesz nie tylko odporne na zabrudzenia i ścieranie, ale także bezpieczne dywany niemowlęce, które mogą stać się miejscem zabaw z pociechą. Pamiętaj, że dywan do pokoju niemowlaka jest nie tylko dekoracją, ale także produktem, na którym dziecko od pierwszych tygodni życia może rozwijać swoje umiejętności poruszania się i ćwiczenia całego ciała.

Dywany do pokoju niemowlaka spełniające wymagania higieniczne

Każdy, kto chociaż przez chwilę opiekował się niemowlęciem, zdaje sobie sprawę, jak ważna jest czystość przedmiotów, z którymi maluch się styka oraz ich ogólne bezpieczeństwo. W pokoju małego dziecka nie mogą unosić się żadne szkodliwe substancje, nie może ich być także we włóknach dywanu.

Kiedy maluch spędza czas leżąc, pełzając, z czasem siedząc i chodząc po podłodze, poznaje świat wszystkimi zmysłami, także zmysłem smaku. Liże swoje rączki, wkłada do buzi przedmioty, które leżały na dywaniku czy układa na nim główkę. Trzeba być więc czujnym. Nie można zakazywać dziecku próbowania wszystkiego, ale należy zadbać o wybór odpowiedniego wyposażenia wnętrza. 

Oferowane przez sklep internetowy Dywany Malucha produkty dla najmłodszych dzieci spełniają wymagania higieniczne oraz nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Potwierdza to Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017. Nie musisz więc martwić się o samopoczucie swojej pociechy i ograniczać mu wolność zabawy. Nawet najbardziej szalone pomysły malucha nie skończą się bólem brzucha, gdy bawić się on będzie na dywanie z certyfikatem bezpieczeństwa. Wystarczy go tylko regularnie odkurzać oraz prać w bezpiecznych dla niemowlęcia detergentach. A to nie jest trudne, gdyż oferowane dywany dla niemowlaka są odporne na szorowanie i zaplamienie.

Odporne na odbarwienia i odkształcenia

Dywany do pokoju niemowlaka dostępne w naszej ofercie wykonane zostały w technologii PP HSF. Oznacza to, że są to produkty polipropylenowe Heat Set Frise, czyli z uszlachetnionej termicznie przędzy. Ich włókna składają się z minimum dwóch nitek, które ściśle są ze sobą skręcone i, w przeciwieństwie do naturalnych, są niezwykle odporne na niszczenie. To dywany syntetyczne, gęsto tkane, które przypominają produkty tkane ręcznie. Nie poddają się odbarwieniom oraz odkształceniom. Można po nich chodzić, skakać, bawić się godzinami! Nie wchłaniają rozlanych płynów, doskonale poddają się czyszczeniu. Wystarczy odkurzać je regularnie zwykłym odkurzaczem, a świeże plamy usuwać detergentem. Można je wytrzepać w tradycyjny sposób albo oddać do pralni dywanów, w której zostaną odświeżone i pozbawione kurzu, roztoczy, bakterii i innych drobnoustrojów. 

Oferowane dywaniki dla niemowląt to produkty, które przetrwają lata. Nie zmienią się także ich odcienie, co oznacza, że wszelkie wzory będą doskonale widoczne.

Dywaniki z motywami zwierząt i bajek

Proponowane w naszym sklepie internetowym dywany niemowlęce spełniają doskonale funkcję dekoracyjną, ale mają jeszcze więcej zalet: wygłuszają dźwięki, izolują od zimnej podłogi, chronią podłogę przed zniszczeniem. Przede wszystkim jednak są zaprojektowane tak, by sprawiać frajdę dzieciakom. Kolorowe wzory ze zwierzątkami znanymi z bajek będą doskonale wyglądać w pokoju waszego małego dziecka. Pobudzają zmysł wzroku i rozbudzają wyobraźnię. 

Od pierwszych chwil życia dywanik niemowlęcy może zmienić się w miejsce zabawy i rozwoju. Maluch może uczyć się na nim obracania, pełzania, raczkowania, a z czasem chodzenia. To bardzo ważne dla jego fizycznego rozwoju, by jak najwięcej czasu spędzał właśnie na podłodze. Miękki, trwały i atestowany dywan dla niemowlaka jest więc niezastąpionym elementem wyposażenia sypialni dla pociechy.

Więcej
Jest 76 produktów.
na stronie
Pokazuje 1 -42 z 76 przedmiotów
Pokazuje 1 -42 z 76 przedmiotów