DELI - modne dywany sznurkowe

Kolekcja płasko tkanych dywanów sznurkowych z elementami struktury typu "shaggy". Na gładkiej, plecionej powierzchni elementem ozdobnym jest wzór, który jest wykonany z przędzy o wysokości około 22 mm, co daje efekt trójwymiarowości dywanu. Takie rozwiązanie sprawia, że pleciony dywan wpasuje się zarówno w pomieszczenia o zimnym skandynawskim ch...

Kolekcja płasko tkanych dywanów sznurkowych z elementami struktury typu "shaggy". Na gładkiej, plecionej powierzchni elementem ozdobnym jest wzór, który jest wykonany z przędzy o wysokości około 22 mm, co daje efekt trójwymiarowości dywanu. Takie rozwiązanie sprawia, że pleciony dywan wpasuje się zarówno w pomieszczenia o zimnym skandynawskim charakterze, jak również do ciepłych, przytulnych pokoi. Ten typ dywanu jest również idealnym rozwiązaniem jako dywan zewnętrzny i wewnętrzny. 

Dywany z kolekcji Deli to idealne rozwiązanie dla wymagających nastolatków, dla których ich prywatna przestrzeń, jaką jest pokój, będzie współgrała z otoczeniem. Niezobowiązujące wzornictwo pięknie dopełni pokój nastolatka a łatwość w utrzymaniu w czystości sprawi, że sprzątanie stanie się dużo łatwiejsze.

Więcej
Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 -4 z 4 przedmiotów
Pokazuje 1 -4 z 4 przedmiotów