Dywany i wykładziny do przedszkoli i szkół

Wyselekcjonowane dywany w ofercie dla przedszkola i szkoły

Wygląd przedszkola, świetlicy i szkoły jest bardzo ważny i ma duży wpływ na samopoczucie naszego malucha. Dziecko żyje w świecie fantazji, wyobraźni, lubi niezwykłe scenerie, podobne jak zaobserwowane w świecie bajek. Wśród wielu elementów i mebli znajdujących się w przedszkolu lub świe...

Wyselekcjonowane dywany w ofercie dla przedszkola i szkoły

Wygląd przedszkola, świetlicy i szkoły jest bardzo ważny i ma duży wpływ na samopoczucie naszego malucha. Dziecko żyje w świecie fantazji, wyobraźni, lubi niezwykłe scenerie, podobne jak zaobserwowane w świecie bajek. Wśród wielu elementów i mebli znajdujących się w przedszkolu lub świetlicy ważny jest dobór odpowiedniego dywany, chodnika lub w zależności od rodzaju podłoża i preferencji wykładziny dywanowej, które w sklepie Dywany Malucha są dostępne od ręki - niezależnie od wielkości pomieszczenia. Dywany i wykładziny łączą w sobie bogactwo wzornictwa, elementów edukacyjnych i postaci wziętych z baśni i bajek znanych dzieciom. W asortymencie Dywanów Malucha prezentujemy oprócz dywanów również chodniki o kształcie figur geometrycznych: kwadratu, prostokąta, koła czyli w sam raz dla przedszkola, szkoły jak i świetlicy szkolnej. Dywany w ofercie kierowanej do przedszkoli mogą być ozdobione postaciami i zwierzętami z ulubionych bajek dziecięcych. Mogą na nich być również bajkowe pejzaże i krajobrazy, planety i nieskończona przestrzeń kosmiczna, a wszystko to możliwe do dobrania w oparciu o zapotrzebowanie, wielkość i charakter przedszkola lub obiektu edukacyjnego innego rodzaju.

Wykładziny dywanowe i chodniki dla obiektów przedszkolnych, szkół i świetlic

W takich sprawach najlepiej doradzą Państwu nasi konsultanci. Wystarczy, że przedstawią Państwo wielkość pomieszczenia, w którym przebywają dzieci pracownikowi sklepu - wówczas nasz konsultant pokieruje Państwo przy wyborze odpowiedniej propozycji która spełni wszystkie Państwa oczekiwania i będzie ich uzupełnieniem.  Przy wyborze dywanu, wykładziny lub chodnika do przedszkola warto wziąć pod uwagę kilka znaczących elementów jak: kolor, kształt i faktura materiału, a także wiele innych. Niezależnie, czy kupujemy dywan, chodnik, czy wykładzinę i jakie jest jej przeznaczenie warto pamiętać, że pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale i powinna stanowić praktyczne wyposażenie pomieszczenia. Na wykładzinie i dywanie w przedszkolu dzieci bawią się i uczą cały dzień, rozkładają zabawki, klocki, puzzle i inne przedmioty dlatego powinna dać się łatwo posprzątać po zabawie. Jeżeli dywan w szkolnej świetlicy ma przykładowo włosie długie, zrobienie szybkich porządków jest utrudnione - co ma znaczenie w miejscu pełnym dzieci na co dzień. Dobrze wybrać chodnik z krótkim włosiem jeśli zależy nam na praktyczności - wygodniejsze dla dzieci są jednak te, z włosiem dłuższym zatem konieczna jest tu równowaga między użytecznością i komfortem. Wykładziny antypoślizgowe przykładowo są stabilniejsze, nie przesuwają się, dobrze trzymają się podłoża. Energiczne ruchy dziecka, kręcącego i wiercącego na powierzchni antypoślizgowej nie powodują przemieszczania się podłoża i dziecko nie jest narażone na potknięcie i upadek, co ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa zabawy. Kolorystykę dywanu można zharmonizować z barwami pomieszczeń i charakterem miejsca przeznaczenia. 

Więcej
Jest 128 produktów.
na stronie
Pokazuje 1 -42 z 128 przedmiotów
Pokazuje 1 -42 z 128 przedmiotów

Dywany i wykładziny do przedszkoli i szkół

Katalog

Informacja

Promocje

Nasze sklepy