O sklepie internetowym „Dywany Malucha”

Sklep internetowy „Dywany Malucha” zapewnia kompleksową obsługę miejsc publicznych jakimi są placówki oświatowe; żłobki, przedszkola i szkoły. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo szeroką gamę produktów w pełni bezpiecznych dla dzieci, które powstały z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją wieloletniej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, odbarwienia oraz intensywne użytkowanie.

To właśnie z myślą o naszych najmłodszych Klientach, którymi są właśnie dzieci, powstał sklep, który w łatwy i przystępny sposób umożliwi zakupy bez wychodzenia z domu. Nasze produkty spełniają wymagania higieniczne i nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.

Ogromny wybór kolorów, wzorów oraz rozmiarów ułatwi dopasowanie dywanów do każdego pomieszczenia, sprawiając niesamowitą radość naszym maluchom. Nasze dywany zabiorą Twoją pociechę w krainę wielogodzinnej, codziennej zabawy pobudzając jednocześnie jego wyobraźnię.

Nasza świetnie przeszkolona kadra odpowie na każde Państwa pytanie ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów hurtowych oraz klientów indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na zakupy!