Wykładziny dywanowe do przedszkola

Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci w wieku do 7 lat spędzają wiele godzin dziennie na zabawie, nauce i integrowaniu się z rówieśnikami. Te ciekawe i pełne energii zabawy często odbywają się bezpośrednio na podłodze, która wymaga odpowiedniego, przyjemnego w dotyku, ciepłego i bezpiecznego wykończenia. Właśnie taka jest wykładzina dywanow...

Przedszkole jest miejscem, w którym dzieci w wieku do 7 lat spędzają wiele godzin dziennie na zabawie, nauce i integrowaniu się z rówieśnikami. Te ciekawe i pełne energii zabawy często odbywają się bezpośrednio na podłodze, która wymaga odpowiedniego, przyjemnego w dotyku, ciepłego i bezpiecznego wykończenia. Właśnie taka jest wykładzina dywanowa do przedszkola, którą oferujemy w naszym sklepie – kolorowa, miękka, wytrzymała i z odpowiednim atestem.

Wykładziny dywanowe z atestem

Wyposażenie pomieszczeń, w których przebywają dzieci, stawia wysokie wymagania. Z jednej strony wykorzystanie produkty powinny składać się na kolorową, przyjazną i optymistyczną aranżację, dzięki której maluch będzie chętnie przebywał w przedszkolu. Z drugiej strony wszystkie elementy wyposażenia, w tym również wykładziny powinny być neutralne dla zdrowia dzieci. Od wielu lat w Polsce przykłada się ogromną wagę do produkcji artykułów i materiałów dla najmłodszych. Muszą one spełniać określone wymagania potwierdzane odpowiednim atestem.

Każda wykładzina dywanowa do przedszkola, którą można znaleźć w naszym sklepie internetowym jest wyposażona w certyfikat higieniczny. Potwierdza on, że w produkcie nie znalazły się żadne substancje szkodliwe, które mogłyby w jakikolwiek sposób wpływać na zdrowie dzieci. Wykładzina dywanowa z atestem z kolekcji takich jak Mondo, Bella czy Portofino jest produktem tkanym o wysokości runa 13 mm i masie powyżej 2500 g. na m2. Poza brakiem substancji niekorzystnych dla zdrowia jest też odporna na wycieranie kolorów i zachowuje stabilne, bezpieczne pH. Potwierdzeniem tych cech jest Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017.

Wykładziny dywanowe na wymiar

Jedną z cech, jaką powinno się wyróżniać pokrycie podłogi w salach i na korytarzach przedszkolnych jest trwałe i stabilne przymocowanie materiału do podłoża. Aby było to możliwe wykładzina powinna być precyzyjnie dopasowana do jego wielkości i kształtu oraz przytwierdzona za pomocą listew lub innych bezpiecznych metod. Wybierając nasz sklep internetowy możecie być pewni o wysoką jakość produktów, ponieważ oferowana wykładzina dywanowa na wymiar doskonale spełnia wymogi, niezbędne przy wykańczania takich pomieszczeń. Proponowane przez nas produkty są dostępne w szerokości 4 m, co pozwala na znacznie ograniczenie miejsc łączenia. To dodatkowy atut, który korzystnie wpływa na stabilność mocowania i bezpieczeństwo dzieci.

Szczególnie polecana przez nas czerwona wykładzina dywanowa do przedszkola z kolekcji Portofino jest też atrakcyjna wizualnie. Intensywny i stosunkowo ciemny odcień czerwieni ogranicza widoczność przypadkowych plam, dzięki czemu podłoga długo zachowuje estetyczny wygląd. Portofino to również wykładzina dywanowa z atestem, która doskonale spełnia wymogi stawiane produktom przeznaczonym dla najmłodszych. Jest wytrzymała ze względu na zastosowane podłoże i łatwa do utrzymania w czystości.Intensywna czerwień doskonale ożywi wnętrze sali a pętelkowe runo sprawi, że podczas zabawy na siedząco, na kolanach czy czworakach maluchy będą odczuwać przyjemne ciepło i miękkość. 

Atestowana wykładzina dywanowa na wymiar z naszej kolekcji, to idealna wykładzina dywanowa do żłobka, przedszkola czy szkoły.

Więcej
Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 -4 z 4 przedmiotów
Pokazuje 1 -4 z 4 przedmiotów