KAMEL - antypoślizgowe dywany do prania w pralce

Dywany z kolekcji Kamel to wyjątkowy element wyposażenia do pokoju dziecka. Są wykonane z trwałych materiałów, które pomimo intensywnego użytkowania nie tracą atrakcyjnego wyglądu oraz intensywnego koloru. Jednocześnie są miękkie i miłe w dotyku, a ich bogata kolorystyka sprawia, iż pasują do większości aranżacji. Ale co najważniejsze, są one w ...

Dywany z kolekcji Kamel to wyjątkowy element wyposażenia do pokoju dziecka. Są wykonane z trwałych materiałów, które pomimo intensywnego użytkowania nie tracą atrakcyjnego wyglądu oraz intensywnego koloru. Jednocześnie są miękkie i miłe w dotyku, a ich bogata kolorystyka sprawia, iż pasują do większości aranżacji. Ale co najważniejsze, są one w pełni bezpieczne dla naszych pociech. Dlaczego? Po pierwsze, stworzono je z materiałów, które umożliwiają pranie dywanów w pralce, a po drugie, posiadają antypoślizgowy spód.

Dywany do prania w pralce

Dywany do prania w pralce to wciąż nowość na rynku. Zazwyczaj producenci stanowczo odradzają tradycyjne pranie czy nawet próbę samodzielnego, ręcznego wywabienia plam. Aby zadbać o czystość dywanu, jedyną możliwością jest poddanie go do profesjonalnemu czyszczeniu, które wykonują firmy zewnętrzne. Tymczasem dywany z kolekcji Kamel powstały z materiałów, które pod wpływem wody czy temperatury nie odkształcają się. Dzięki temu możemy swobodnie prać je w pralce w niższych temperaturach (30 stopniach). To bardzo pożądana cecha w wypadku dywanów w pokojach dziecięcych, które powinny być wolne od kurzu, bakterii i alergenów. Zwykle samo odkurzanie nie wystarcza, dlatego możliwość uprania ich w pralce jest bardzo wygodna.

Dywany z antypoślizgowym spodem

Kolejną istotną zaletą dywanów z kolekcji Kamel jest dodatkowa warstwa na spodzie dywanu wykonana ze specjalnej gumy. Ma ona właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu dywan położony na podłodze, na przykład kafelkach czy panelach, nie będzie się ślizgać bądź zwijać. To znacząco podnosi bezpieczeństwo naszych pociech, które uwielbiają się bawić na ciepłym i miękkim dywanie. Podczas takiej zabawy nie trudno o upadek, tymczasem dywan z antypoślizgowym spodem znacząco obniża ryzyko poślizgnięcia się czy potknięcia o dywan i groźnego upadku.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dywanów do prania w pralce oraz z antypoślizgowym spodem. To świetny wybór do każdego dziecięcego pokoju.

Więcej
Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 -17 z 17 przedmiotów
Pokazuje 1 -17 z 17 przedmiotów