Dywany młodzieżowe

Dywan w pokoju młodzieżowym stanowi przede wszystkim element dekoracyjny. Zwykle zajmuje większość powierzchni podłogowej, zatem rzuca się w oczy właściwie od pierwszego momentu. Dywan powinien zatem pasować do całości wyposażenia. Pokoje młodzieżowe odznaczają się zwykle stonowaną lub kontrastową kolorystyką i stonowanym  wzornictwem. Na ściana...

Dywan w pokoju młodzieżowym stanowi przede wszystkim element dekoracyjny. Zwykle zajmuje większość powierzchni podłogowej, zatem rzuca się w oczy właściwie od pierwszego momentu. Dywan powinien zatem pasować do całości wyposażenia. Pokoje młodzieżowe odznaczają się zwykle stonowaną lub kontrastową kolorystyką i stonowanym  wzornictwem. Na ścianach zamiast uroczych zwierzaków pojawiają się motywy roślinne czy wzory geometryczne, a meble pozbawione są zbędnych ozdób. Takie wyposażenie sprawia, że pokój nastoletniej dziewczynki czy nastoletniego chłopca naprawdę sprzyja nauce i jest idealnym miejscem do spotkań z przyjaciółmi. To ich indywidualna przestrzeń i powinna odpowiadać ich upodobaniom. Warto więc dobrać młodzieżowy dywan, który uzupełni tę aranżację.

Nowoczesne dywany dla młodzieży 

Jeżeli pokój utrzymany jest w stonowanych barwach, możemy pozwolić sobie na nieco bardziej wyrazisty dywan, w mocniejszym odcieniu lub z ciekawymi wzorami. Najlepiej, gdy o opinię zapytamy samego zainteresowanego, czyli naszego nastolatka. Dzięki temu z pewnością trafimy w jego gust. Oprócz walorów wizualnych, musimy też zwrócić uwagę na praktyczne strony wybieranego przez nas produktu.

W pokoju młodzieżowym często dochodzi do zabrudzeń w czasie spotkań w gronie przyjaciół, dlatego warto wybrać model, który łatwo wyczyścić. Najlepsze są dywany młodzieżowe o krótkim włosiu, gdyż brud nie wbija się głęboko w runo i można łatwo się go pozbyć. Wygodne będzie też wybranie dywanu, który można prać w pralce – mamy wtedy pewność, że zawsze będzie czysty i wolny od roztoczy, kurzu czy innych zabrudzeń.

Dywan w pokoju nastolatka jest jednak mniej narażony na zabrudzenia, niż ten w pokoju młodszych dzieci. Z uwagi na to możemy zdecydować się na model bardziej wymagający, jeśli chodzi o pielęgnację, ale za to bardziej efektowny. Bardzo modne są na przykład dywany shaggy o grubym i gęstym runie, niezwykle atrakcyjnym i miękkim w dotyku. Nasz sklep internetowy posiada ciekawą ofertę i znajdziecie w nim bardzo piękne modele dywanów idealnych do pokoju nastolatka, o ciekawych wzorach.

Bezpieczne dywany do pokoju nastolaktka

Przy wyborze dywanu dla nastolatków ważny jest nie tylko wygląd i praktyczność w użytkowaniu. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby produkt był w pełni bezpieczny dla naszych dojrzewających pociech. A o tym świadczą atesty, które powinien posiadać także dywan dla starszych dzieci. Nasze produkty z atestem są wysokiej jakości i spełniają normy dotyczące higieny, ponadto nie posiadają w swoim składzie szkodliwych substancji, są też odporne na podpalenie. Dzięki temu dywan będzie w pełni bezpiecznym dodatkiem do pokoju młodzieżowego. 

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo dywany z atestem, które sprawdzą się w pokoju nastoletnich chłopców i dziewczyn. Oprócz tego oferujemy specjalną linię dywanów dla alergików. Ich runo wykonane jest w taki sposób, by nie przyciągać i gromadzić cząsteczek kurzu i roztoczy, dzięki czemu dywan nie jest siedliskiem alergenów niebezpiecznych dla dziecka.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych dywanów młodzieżowych i dziecięcych. Szeroka paleta barw, ciekawe wzornictwo i najlepsza jakość wykonania – to najważniejsze cechy oferowanych przez nas produktów.

Więcej
Jest 140 produktów.
na stronie
Pokazuje 1 - 42 z 140 przedmiotów
Pokazuje 1 - 42 z 140 przedmiotów

Podkategorie

Katalog