Dywany dla dzieci z alergią

Dywany dla dzieci z alergią powinny być przede wszystkim higieniczne i bezpieczne. Oferowane przez nas dywany antyalergiczne mają Certyfikat Higieniczny oraz Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017: https://dywanymalucha.pl/img/cms/certyfikat.pdf. Oznacza to, iż zostały one szczegółowo sprawdzone i spełniły wszystkie wymagania higieniczne stawiane p...

Dywany dla dzieci z alergią powinny być przede wszystkim higieniczne i bezpieczne. Oferowane przez nas dywany antyalergiczne mają Certyfikat Higieniczny oraz Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017: https://dywanymalucha.pl/img/cms/certyfikat.pdf. Oznacza to, iż zostały one szczegółowo sprawdzone i spełniły wszystkie wymagania higieniczne stawiane produktom bezpiecznym dla alergików. W ten sposób macie Państwo pewność, że nasze produkty nie zawierają w składzie żadnych szkodliwych substancji chemicznych, są przyjazne dla alergików oraz w pełni bezpieczne. 

Dywany dla alergików spełniające wymagania higieniczne z certyfikatami

Nasz sklep internetowy oferuje dywany dla alergików wykonane z włókien syntetycznych, więc są wyjątkowo odporne na zabrudzenia, odkształcenia czy inne zniszczenia. Ich niskie runo nie gromadzi brudu, a co za tym idzie, nie staje się siedliskiem alergenów mogących stanowić realne niebezpieczeństwo dla małych alergików, którzy bawią się bezpośrednio na dywanie. Jednocześnie nie jest ono zbyt twarde, dzięki czemu zapewnia dzieciom przyjemne i stabilne podłoże do raczkowania, chodzenia, biegania, leżenia i innych zabaw ruchowych.

Łatwe do utrzymania w czystości

Dywany w pokojach dzieci narażone są w szczególny sposób na zabrudzenia. Dzieci podczas zabawy często nie zwracają większej uwagi na otoczenie, co może skutkować powstawaniem trudnych plam z picia czy jedzenia, kredek, farb czy jeszcze innych rzeczy. Jak w takiej sytuacji zadbać, by pomimo częstego powstawania plam dywan pozostał czysty i wolny od alergenów?

Część dywanów antyalergicznych z naszej oferty można prać w pralce bez obawy o powstanie odkształceń czy odbarwień. To znacznie ułatwia dbanie o ich czystość i należytą higienę, co w przypadku dzieci czy nastolatków cierpiących na alergię jest bardzo ważne. Ponadto wszystkie oferowane dywany dla alergików mają niskie runo, które łatwo jest utrzymać w czystości poprzez zwykłe, regularne odkurzanie.

W naszym sklepie internetowym z proponujemy Państwu bogaty wybór dywanów dostosowanych do potrzeb dzieci i młodzieży z alergią, które różnią się od siebie wielkością, kształtem, kolorystyką i wzornictwem. Dzięki temu możecie Państwo wybrać model odpowiadający upodobaniom Waszego dziecka oraz nastolatka, bez obaw o jego zdrowie. Alergia nie musi być powodem do rezygnacji z dywanu – wystarczy wybrać model, który posiada Certyfikat Higieniczny oraz jest łatwy w utrzymaniu w czystości. 

Wszystkie oferowane przez nas antyalergiczne dywany dziecięce wykonane są z najwyższą starannością i posłużą przez wiele lat, pomimo intensywnego użytkowania. Posiadają ciekawe wzory z motywem zwierzęcym, roślinnym czy bajkowym. Oferujemy dywany dedykowane dla dzieci z alergią o następujących wymiarach: 100 x 200 cm, 120 x 170 cm, 160 x 220 cm, 200 x 290 cm, 240 x 330 cm, 300 x 400 cm oraz 400 x 500 cm. Ta rozpiętość wymiarów sprawia, że nasze dywany sprawdzą się nie tylko w warunkach domowych, lecz także w placówkach takich, jak żłobki, przedszkola i szkoły. Zachęcamy do zakupów!

Więcej
Jest 104 produktów.
na stronie
Pokazuje 1 -42 z 104 przedmiotów
Pokazuje 1 -42 z 104 przedmiotów