Dywany dla dzieci z alergią

Dywan w pokoju dziecięcym to gustowny dodatek, który nie tylko ożywia wnętrze, ale też stanowi bezpieczne miejsce do zabaw dla najmłodszych. Dywan o miękkim i przyjemnym w dotyku runie, pięknych kolorach i ciekawym wzorze stanowi wspaniałe miejsce do zabawy, wypoczynku czy nauki. Ponadto nadaje dziecięcemu pokojowi wyjątkowej przytulności i ciep...

Dywan w pokoju dziecięcym to gustowny dodatek, który nie tylko ożywia wnętrze, ale też stanowi bezpieczne miejsce do zabaw dla najmłodszych. Dywan o miękkim i przyjemnym w dotyku runie, pięknych kolorach i ciekawym wzorze stanowi wspaniałe miejsce do zabawy, wypoczynku czy nauki. Ponadto nadaje dziecięcemu pokojowi wyjątkowej przytulności i ciepła. Niestety, wielu rodziców rezygnuje z zakupu dywanu do pokoju dziecięcego z powodu alergii malucha. Runo dywanowe może być siedliskiem kurzu i roztoczy, ale wcale nie musi! Wystarczy wybór odpowiedniego dywanu antyalergicznego z atestem oraz regularne dbanie o jego czystość. Poznaj nasze dywany dostosowane do potrzeb dzieci wrażliwych i ze skłonnością do alergii.

Dywany dla alergików spełniające wymagania higieniczne z certyfikatami

Dywany dla dzieci z alergią powinny być przede wszystkim higieniczne i bezpieczne. Oferowane przez nas dywany dziecięce mają Certyfikat Higieniczny oraz Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017: https://dywanymalucha.pl/img/cms/certyfikat.pdf. Oznacza to, iż zostały one szczegółowo sprawdzone i spełniły wszystkie wymagania higieniczne stawiane produktom bezpiecznym dla alergików. W ten sposób macie Państwo pewność, że nasze produkty nie zawierają w składzie żadnych szkodliwych substancji chemicznych, są przyjazne dla alergików oraz w pełni bezpieczne. Nasze dywany dla alergików wykonane są z włókien syntetycznych, więc są wyjątkowo odporne na zabrudzenia, odkształcenia czy inne zniszczenia. Ich niskie runo nie gromadzi brudu, a co za tym idzie, nie staje się siedliskiem alergenów mogących stanowić realne niebezpieczeństwo dla małych alergików, którzy bawią się bezpośrednio na dywanie. Jednocześnie nie jest ono zbyt twarde, dzięki czemu zapewnia dzieciom przyjemne i stabilne podłoże do raczkowania, chodzenia, biegania, leżenia i innych zabaw ruchowych.

Dywany dla alergików łatwe do utrzymania w czystości

Dywany dziecięce narażone są w szczególny sposób na zabrudzenia. Dzieci podczas zabawy często nie zwracają większej uwagi na otoczenie, co może skutkować powstawaniem trudnych plam z picia czy jedzenia, kredek, farb czy jeszcze innych rzeczy. Jak w takiej sytuacji zadbać, by pomimo częstego powstawania plam dywan pozostał czysty i wolny od alergenów? Część dywanów z naszej oferty można prać w pralce bez obawy o powstanie odkształceń czy odbarwień. To znacznie ułatwia dbanie o ich czystość i należytą higienę, co w przypadku dzieci cierpiących na alergię jest bardzo ważne. Ponadto wszystkie oferowane dywany mają niskie runo, które łatwo jest utrzymać w czystości poprzez zwykłe, regularne odkurzanie.

Dywany dla dzieci z alergią - szeroki wybór

Proponujemy Państwu bogaty wybór dywanów dostosowanych do potrzeb dzieci z alergią, które różnią się od siebie wielkością, kształtem, kolorystyką i wzornictwem. Dzięki temu możecie Państwo wybrać model odpowiadający upodobaniom Waszego dziecka, bez obaw o jego zdrowie. Alergia nie musi być powodem do rezygnacji z dywanu dziecięcego – wystarczy wybrać model, który posiada Certyfikat Higieniczny oraz jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Wszystkie oferowane przez nas dywany dziecięce wykonane są z najwyższą starannością i posłużą przez wiele lat, pomimo intensywnego użytkowania. Posiadają ciekawe wzory z motywem zwierzęcym, roślinnym czy bajkowym. Oferujemy dywany do pokoju dziecięcego o następujących wymiarach: 100 x 200 cm, 120 x 170 cm, 160 x 220 cm, 200 x 290 cm, 240 x 330 cm, 300 x 400 cm oraz 400 x 500 cm. Ta rozpiętość wymiarów sprawia, że nasze dywany dziecięce sprawdzą się nie tylko w warunkach domowych, lecz także w placówkach takich, jak żłobki, przedszkola i szkoły. Zachęcamy do zakupów!

Więcej
Jest 105 produktów.
na stronie
Pokazuje 1 -48 z 105 przedmiotów
Pokazuje 1 -48 z 105 przedmiotów