Nowy produkt

Dywan dziecięcy Uliczki Bella 08 pomarańczowy z atestem

2 480,00 zł

  • 400 x 500 cm

Wysyłka w 24h, Darmowa dostawa od 150 zł, 30 dni na zwrot towaru

Dzieciństwo jest wyjątkowym okresem w życiu każdego człowieka, przeznaczonym na poznawanie tajemnic świata i poszukiwanie odpowiedzi na najprostsze pytania – o kolory, faktury, kształty czy otaczające przedmioty. Kiedy maluch osiągnie już pewien poziom wiedzy i umiejętności manualnych staje przed dylematem, związanym z poznawaniem i przygotowywaniem się do pełnienia „dorosłych” ról. Urządzając pokój malucha możesz mu stworzyć warunki, dzięki którym dowie się, że istnieją zasady ruchu drogowego, a jazda samochodem wymaga stosowania się do różnych zasad. Dywan z uliczkami nie tylko ułatwi mu ich poznawanie, ale też zapewni świetną zabawę – samodzielnie lub z rówieśnikami.

Miękkie runo dywanu z uliczkami umożliwia miłą zabawę

Dywan dla dzieci z kolekcji Bella prezentujący uliczki spokojnie można nazwać klasyką wśród dywanów. My proponujemy go w wersji jeszcze bardziej kolorowej i bogatszej w detale. Dzięki nim model rozbudzi dziecięcą wyobraźnię i sprawi, że najprostsza zabawa tematyczna będzie prawdziwą przygodą. Barwne wzory realistycznie odzwierciedlające fragment rzeczywistego świata nie tylko zdobią pokój i wprowadzają do niego sporo ożywienia. Są też inspiracją do wymyślania nowych gier i zabaw – w policjantów, pogotowie, wyprawy do szkoły czy w taksówkę.

Dzięki odrobinie inwencji malucha dywan w uliczki bez problemu zmieni pokój dziecka w mapę miasta lub tor wyścigowy. Jest świetnym sposobem na uatrakcyjnienie urodzin świętowanych w gronie przyjaciół. W kilka chwil samochodziki i resoraki staną do konkursu na najszybszy pojazd, a wyjątkową nagrodą będzie wielki kawał tortu urodzinowego. Tor wyścigowy to nie jedyne przeznaczenie dywanu w uliczki. Zabawy w wyprawy do sklepu, szkoły czy lekarza sprawiają, że jest to również świetny dywan dla dziewczynki.

Dywan spełnia wymagania higieniczne i nie zawiera substancji szkodliwych

Piękna kolorystyka, realne odtworzenie miasta z wieloma szczegółami oraz inspirowanie dziecka do wymyślania zabaw tematycznych to tylko niektóre atuty, jakimi wyróżnia się dywan z uliczkami. Jest to również dywan dziecięcy, który spełnia wszystkie wymogi stawiane produktom przeznaczonym dla najmłodszych. Zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanych materiałów oraz technik produkcji sprawia, że dywan spełnia wymagania higieniczne oraz nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, co potwierdza Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017.

Do wyjątkowych zalet można też zaliczyć wytrzymałość materiału, który doskonale prezentuje się nawet po kilku latach użytkowania. Kolory nie blakną, nie wycierają się, a miękkie runo zachowuje swoją puszystość. Jest to efektem zastosowania techniki Heat Set Frise. Fryzowane włókna polipropylenowe zachowują elastyczność, a dzięki wysokiej gęstości runa podłoże doskonale amortyzuje uderzenia i upadki.

Uliczki to dywan dla dzieci doskonały do nauki, igraszek, przyjemnego spędzania czasu, ale także do relaksu i aktywności na miękkim podłożu. Niesamowicie przyjemne w dotyku runo zapewni dziecku komfort na wiele godzin i stanie się on nieodłącznym elementem każdej zabawy.

Kształtprostokąt
KolorPomarańczowy
KolekcjaBella
WzórUliczki
Rodzaj tkaniaTkany maszynowo
Wysokość runa13 mm
Waga/m22500 g
Skład100% Polipropylen Heat Set Frise
Kraj pochodzeniaTurcja
Typ produktudywan
Gwarancja2 lata
Możliwość zwrotuTak, 14 dni
Płećdla każdego
Rodzaj dywanuwewnętrzny