BELLA - delikatne dywany dla dzieci

Dywany z kolekcji Bella Kids wyróżniają się swoją delikatnością. Dzięki runie o wysokości +/- 13 mm, dywany są miękkie i przyjemne w dotyku, a co za tym idzie dużo bezpieczniejsza będzie na nich zabawa. Duży wybór żywych kolorów, jak i zwierzęce motywy sprawiają, że dywany z tej kolekcji idealnie wpasują się w każdy pokój dziecięcy. Wykonane są ...

Dywany z kolekcji Bella Kids wyróżniają się swoją delikatnością. Dzięki runie o wysokości +/- 13 mm, dywany są miękkie i przyjemne w dotyku, a co za tym idzie dużo bezpieczniejsza będzie na nich zabawa. Duży wybór żywych kolorów, jak i zwierzęce motywy sprawiają, że dywany z tej kolekcji idealnie wpasują się w każdy pokój dziecięcy. Wykonane są z najwyższej jakości przędzy 100% PP HEAT SET FRISE, co daje gwarancję odporności na intensywne użytkowanie i uszkodzenia.

Dzięki swojej uniwersalności są idealne zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci.

Dywany Bella posiadają certyfikat, dzięki czemu spełniają wymagania higieniczne oraz nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Są idealne dla alergików. Dostępne są w trzech modnych wariantach kolorystycznych.

Więcej
Jest 29 produktów.
Pokazuje 1 -29 z 29 przedmiotów
Pokazuje 1 -29 z 29 przedmiotów