Dywan dla alergika

Dywan w pokoju dziecięcym to gustowny dodatek, który nie tylko ożywia wnętrze, ale też stanowi bezpieczne miejsce do zabaw dla najmłodszych. Dywan o miękkim i przyjemnym w dotyku runie, pięknych kolorach i ciekawym wzorze stanowi wspaniałe miejsce do zabawy, wypoczynku czy nauki. Ponadto nadaje dziecięcemu pokojowi wyjątkowej przytulności i ciep...

Dywan w pokoju dziecięcym to gustowny dodatek, który nie tylko ożywia wnętrze, ale też stanowi bezpieczne miejsce do zabaw dla najmłodszych. Dywan o miękkim i przyjemnym w dotyku runie, pięknych kolorach i ciekawym wzorze stanowi wspaniałe miejsce do zabawy, wypoczynku czy nauki. Ponadto nadaje dziecięcemu pokojowi wyjątkowej przytulności i ciepła. Niestety, wielu rodziców rezygnuje z zakupu dywanu do pokoju dziecięcego z powodu alergii malucha. Runo dywanowe może być siedliskiem kurzu i roztoczy, ale wcale nie musi! Wystarczy wybór odpowiedniego dywanu z atestem oraz regularne dbanie o jego czystość. Poznaj nasze dywany dostosowane do potrzeb dzieci wrażliwych i ze skłonnością do alergii.

Dywany dla alergików spełniające wymagania higieniczne z certyfikatami

Dywany dla dzieci z alergią powinny być przede wszystkim higieniczne i bezpieczne. Oferowane przez nas dywany dziecięce mają Certyfikat Higieniczny oraz Certyfikat Zgodności Nr 455/AC 017: https://dywanymalucha.pl/img/cms/certyfikat.pdf. Oznacza to, iż zostały one szczegółowo sprawdzone i spełniły wszystkie wymagania higieniczne stawiane produktom bezpiecznym dla alergików. W ten sposób macie Państwo pewność, że nasze produkty nie zawierają w składzie żadnych szkodliwych substancji chemicznych, są przyjazne dla alergików oraz w pełni bezpieczne. Nasze dywany dla alergików wykonane są z włókien syntetycznych, więc są wyjątkowo odporne na zabrudzenia, odkształcenia czy inne zniszczenia. Niskie runo nie gromadzi brudu, a co za tym idzie, nie staje się siedliskiem alergenów mogących stanowić realne niebezpieczeństwo dla najmłodszych, którzy bawią się bezpośrednio na dywanie. Jednocześnie nie jest ono zbyt twarde, dzięki czemu zapewnia dzieciom przyjemne i stabilne podłoże do raczkowania, chodzenia, biegania, leżenia i innych zabaw ruchowych.

Dywany dla alergików, które łatwo jest utrzymać w czystości

Dywany dziecięce narażone są w szczególny sposób na zabrudzenia. Dzieci podczas zabawy często nie zwracają większej uwagi na otoczenie, co może skutkować powstawaniem trudnych plam z picia czy jedzenia, kredek, farb czy jeszcze innych rzeczy. Jak w takiej sytuacji zadbać, by pomimo częstego powstawania plam dywan pozostał czysty i wolny od alergenów? Część dywanów z naszej oferty można prać w pralce, bez obawy o powstanie odkształceń czy odbarwień. To znacznie ułatwia dbanie o ich czystość i należytą higienę, co przy alergikach jest bardzo ważne. Ponadto wszystkie dywany mają niskie runo, które łatwo jest utrzymać w czystości poprzez zwykłe, regularne odkurzanie.

Szeroki wybór bezpiecznych dywanów dla dzieci z alergią

Proponujemy Państwu bogaty wybór dywanów dostosowanych do potrzeb dzieci z alergią, które różnią się od siebie wielkością, kształtem, kolorystyką i wzornictwem. Dzięki temu możecie Państwo wybrać model odpowiadający upodobaniom Waszego dziecka, bez obaw o jego zdrowie. Alergia nie musi być powodem do rezygnacji z dywanu dziecięcego – wystarczy wybrać model, który posiada Certyfikat Higieniczny oraz jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Wszystkie oferowane przez nas dywany dziecięce wykonane są z najwyższą starannością i posłużą przez wiele lat, pomimo intensywnego użytkowania. Posiadają ciekawe wzory z motywem zwierzęcym, roślinnym czy bajkowym. Oferujemy dywany do pokoju dziecięcego o następujących wymiarach: 100 x 200 cm, 120 x 170 cm, 160 x 220 cm, 200 x 290 cm, 240 x 330 cm, 300 x 400 cm oraz 400 x 500 cm. Ta rozpiętość wymiarów sprawia, że nasze dywany dziecięce sprawdzą się nie tylko w warunkach domowych, lecz także w placówkach takich, jak żłobki, przedszkola i szkoły. Zachęcamy do zakupów!

Więcej
Jest 74 produktów.
na stronie
Pokazuje 1 -12 z 74 przedmiotów
Pokazuje 1 -12 z 74 przedmiotów