Antybakteryjne dywany dla dziecka w czasach pandemii koronawirusa

Antybakteryjne dywany dla dziecka w czasach pandemii koronawirusa

Czy pandemia koronawirusa to dobry czas na zakupy? Doskonale wiemy, że wasze głowy zaprząta teraz zupełnie co innego... Ale pomyślcie: dopiero snuliśmy plany wiosennych porządków, marzyliśmy o remoncie albo chociaż przearanżowaniu mieszkania, a tu nagle wszystko wzięło w łeb. Nie oznacza to jednak, że musimy z wszystkiego zrezygnować. Tak, my także zalecamy #siedźwdomu - ale siedząc w domu możesz robić zakupy. Zamawianie w naszym sklepie jest w pełni bezpieczne. Mamy duże doświadczenie w obsłudze Klientów on-line, dlatego możesz nam zaufać. Kiedy sytuacja epidemiologiczna zmusza nas do pracy zdalnej, a Was do zdalnych zakupów, możemy pomóc sobie nawzajem - my sprzedajemy, Wy kupujecie i wszyscy zyskują!

Dywany pokryte środkami antybakteryjnymi

Jeśli mieliście w planie wyposażenie lub remont pokoju dziecięcego, na pewno szukaliście atrakcyjnego dywanu. W obecnej sytuacji doskonałym pomysłem wydaje się zakup dywanu pokrytego środkami antybakteryjnymi. W pokoju dziecięcym utrzymanie higienicznej czystości jest szczególnie ważne. Nasze dywany nie tylko chronią przed patogenami, gdyż pokryte są ochronną warstwą. Kolekcje Kamel i Prestige można także je wrzucić do pralki. Kiedy rodzice mają świadomość, że kupiony do pokoju malucha dywan łatwo utrzymać w czystości, pozwalają na zabawy, na które w innych warunkach trudno byłoby im się zgodzić.

Dywan pokryty powłoką antybakteryjną jest dla dziecka po prostu bezpieczniejszy niż zwykły dywan. Polecamy go zwłaszcza do pokojów najmłodszych dzieci, które mają jeszcze trudności z utrzymaniem porządku. Podczas pandemii koronawirusa każde ułatwienie jest na wagą złota. Nie da się wysterylizować całego naszego otoczenia, ale kiedy tylko możemy skorzystać z ułatwienia takiego jak dywan antybakteryjny, czemu tego nie zrobić?

Dywan dla dziecka z atestem

Bezpieczna dostawa dywanów pomimo obecnej sytuacji epidemiologicznej

Sytuacja epidemiologiczna rozwija się bardzo dynamicznie. Jeśli będziemy zmuszeni dłużej przebywać w domowym odosobnieniu, powinniśmy oswoić się z zakupami przez internet - tak, także ci z nas, którzy wolą zakupy w sklepach stacjonarnych. My wiemy jak sprawić, żeby zamówienia naszych Klientów trafiały do nich tak szybko jak to tylko możliwe. Nasi pracownicy, wyposażeni w środki ochrony osobistej, szybko kompletują wpływające zamówienia w naszych magazynach i, pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, prędko ekspediują pod wskazane adresy. Zamawianie w naszym sklepie jest w pełni bezpieczne.

Spróbujmy mimo pandemii koronawirusa nie zarzucać naszych planów związanych z przemeblowaniami, remontami i urządzaniem mieszkania. Wydaje się, że po prostu nie ma na co czekać, bo we współczesnym świecie kryzys goni kryzys. Odkładanie życia na później to chyba nie jest dobry pomysł... Przejrzyjcie naszą ofertę i wybierzcie dla swoich dzieci dywany pokryte środkami antybakteryjnymi - bezpieczne, trwałe, łatwe do utrzymania w czystości oraz po prostu ładne i bardzo starannie wykonane. Co ważne, takie dywany antybakteryjne można prać w pralce (kolekcje Kamel i Prestige). Czy możecie wyobrazić sobie lepsze dywany na ten trudny pandemiczny czas?

Dywany dla dzieci idealne do zabawy

Przymusowe domowe odosobnienie jest dla najmłodszych trudne do zniesienia. Dywan staje się w tych dniach najczęstszym miejscem zabaw. To na dywanie najłatwiej rozłożyć gry planszowe, puzzle, klocki, kolejkę elektryczną. Bezpieczny dywan jest w tych trudnych czasach nie do przecenienia - można przestać nękać dzieci, żeby wstały z podłogi ze względów bezpieczeństwa i zalecić im siedzenie na dywanie tak długo, jak tylko starczy im pomysłów na zabawę.

Przekonaliśmy Cię? Pamiętaj, że związku z obecną sytuacją epidemiologiczną zaleca się płatności bezgotówkowe (przelew tradycyjny, PayU, Przelewy24). Jeśli kupujesz on-line, to pewnie inaczej nie płacisz, ale jeśli wybierasz się do sklepu stacjonarnego także zastosuj się do tej zasady. Razem sprawmy, żeby zakupy - nie tylko w sieci - były przyjemne i bezpieczne.

Atestowane dywany antybakteryjne dla najmłodszych to oferta idealna na czas pandemii, która - jak żaden kryzys - nie będzie przecież trwała wiecznie.