Jaki dywan wybrać do pokoju dziecięcego?

Jaki dywan wybrać do pokoju dziecięcego?

Nauka chodzenia jest trudna. Nauka dzielenia się zabawkami jest jeszcze trudniejsza. Ale gdzie tutaj się pobawić? Zdecydowanie na dywanie dziecięcym - gdzie jest miękko, kolorowo i przytulnie. Mając na uwadze małe stopy i wielkie serca, chcielibyśmy Państwu przedstawić nasze najlepsze propozycje dywanów do pokojów dziecięcych. Kto wie, może to na nich właśnie zrobią pierwsze kroki!

 

Czy to Twoje dziecko, wnuczek, siostrzenica lub siostrzeniec, mamy piękną kolekcję dywanów dla wyjątkowego malucha w Twoim życiu. Dzieci są najbardziej zwariowanymi, ale i kochanymi rozrabiakami, bez których nie wyobrażamy sobie życia i dlatego zawsze chcemy dla nich jak najlepiej.

 

Śpiewające, latające ptaszki

Najczęściej przyjmuje się zasadę, ze milczenie jest złotem, ale jak ktoś ma małe dziecko to wie, że zbyt długa cisza jest po prostu podejrzana. Każde dziecko potrzebuje swojego bezpiecznego kącika do zabawy. Z pomocą może przyjść dywan z kolekcji Bella z motywem śpiewających, wesołych ptaszków, które zabiorą Twojego malucha w krainę zabawy. Będzie mu jednocześnie ciepło i miękko, a w późniejszym etapie rozwoju dywan będzie pełnił funkcję amortyzatora przed upadkami. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. 

 

Ahoj piraci!

Małe dzieci mają bardzo wybujałą wyobraźnie. Uwielbiają się przebierać - dziewczynki za księżniczki czy wróżki, a chłopcy za strażaka, policjanta, księcia z bajki czy swojego ulubionego bohatera. Który mały chłopiec nie marzył o przeżyciu wspaniałych przygód na morzu? Dywan AL-Mondo z motywem pirata zaprasza do świata morskich przygód z dzielnymi poszukiwaczami ukrytych skarbów.

 

Latające, kolorowe motylki

Zarówno w kolekcji Bella, jak i AL- Mondo znajdziemy dywany z motywem uroczych motylków, które tak jak dzieci są bardzo ruchliwe i wszędzie ich pełno. Jest to doskonała propozycja dla dzieci, które kochają naturę. Wzór ten będzie odpowiedni zarówno dla małej dziewczynki, jak i dorastającej panienki.

 

Tor wyścigowy

Czy masz w domu małego fana motoryzacji? Czujesz lęk przed jego 18-tymi urodzinami? Spokojnie! Jeszcze dużo czasu. Do tego dnia, weź samochodziki i dołącz do zabawy z dywanem dziecięcym AL-Mondo 08! Dywan z motywem uliczek to idealna ozdoba do dziecięcego pokoju. Twoje dziecko nie tylko spędzi godziny na bezpiecznej zabawie, ale i również rozwinie swoją wyobraźnię.

 

Idą dinozaury! Roar!

Czy Wasze maluchy twardo stąpają po ziemi? A może są zafascynowane dinozaurami? Dywan AL- Mondo 13 będzie idealnym wyborem do pokoju dziecka. Ten dywan cechuje się bogactwem kolorów oraz motywem z wesołymi dinozaurami. Zachęca dzieci do zabawy i do nauki o tych potężnych stworzeniach. Mogą na tym dywanie biegać, bawić się oraz czytać książki o dinozaurach. Idealny wybór do pokoju, aby go ocieplić i zarazem rozweselić.

 

Kolory i kształty!

Dywany z kolekcji Portofino to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy postawić na dywany bez wzorów w jednolitych kolorach. Twoje dziecko będzie mogło wybrać swój ulubiony kolor i kształt - będzie dumny z własnego wyboru i chętnie będzie przebywał w swoim pokoju. Dzięki dywanom z kolekcji Portofino, rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swojej pociechy. Dziecko może się cieszyć miękkim i przytulnym dywanem, który dzięki minimalizmowi będzie pasował do pokoju Jasia, Janka oraz Jana.

 

Do pokoju dziecięcego polecamy dywany z kolekcji Bella, AL-Mondo i Portofino. Posiadają Certyfikat Zgodności, który zapewnia przyszłych nabywców o wysokiej jakość materiałów użytych do produkcji. Dywany spełniają wymagania higieniczne oraz nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia. Odpowiednio dobrany dywan dziecięcy sprawi, że Twój maluszek nie będzie chciał wyjść z pokoju i będzie radośnie się bawił przez wiele godzin.